Akdeniz ve Güneydoğu Avrupa Ülkeleri Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi
Turizm Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi
Karşılaştırmalı Hukuk Uygulama ve Araştırma Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama ve Araştırma Merkezi
zeynep.kalayci@antalya.edu.tr
Zeynep KALAYCI, 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Lisans eğitiminin hemen ardından, yüksek lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladı. Yüksek lisansın bitimiyle birlikte, 2022 yılında doktora eğitimine, Gazi Üniversitesi’nde başladı ve halen devam etmektedir. 2021 yılında itibaren Antalya Bilim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde araştırma görevlisi olarak görev yapmaktadır. Mesleki alanı beslenme bilimleri ve diyetetik olan Kalaycı; yetişkin hastalıkları, fonksiyonel besinler ve sağlık alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.